Житомирщина – серед кращих областей в Україні у розбудові місцевого самоврядування

За підсумками 2015 року, чотири області в Україні, у тому числі і Житомирська, визнано кращими, в яких найбільш активно запроваджується реформа місцевого самоврядування та децентралізації влади. За дієву участь та сприяння проведення цих процесів Офіс реформ у Житомирській області нагороджений Подякою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлового-комунального господарства України.


Високу відзнаку вручено директору Офісу реформ Роману Слідзевському 30 грудня під час святкової наради в Мінрегіоні України (м. Київ). Подяку вручив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлового-комунального господарства України Геннадій Зубко – «за активну участь у проведенні реформ, визначених Програмою діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку «Україна -2020» у 2015 році, досягнуті результати у розбудові місцевого самоврядування».


Таку ж нагороду отримали представники Офісів реформ у Рівненській, Запорізькій та Донецькій областей.


Вітаючи представників областей з перемогою, Геннадій Зубко зазначив, що створення спроможних територіальних громад і децентралізація влади на місцях - це спільна заслуга всіх: регіональних Офісів реформ, обласних державних адміністрацій, обласних рад, керівників місцевих органів влади, депутатів, представників громадськості, які побачили в реформі шлях виходу з «глухого кута» для місцевого самоврядування. Він також додав, що реформа не зупиниться в 2016 році, а матиме продовження та розвиток на більш якісному рівні.


У святковій нараді брали участь: перший заступник Міністра МінрегіонуУкраїни В’ячеслав Негода, представники міжнародних проектів, які фінансово підтримують реформу з децентралізації влади, керівництво Асоціації міст України, Асоціації районних та обласних рад, Всеукраїнської Асоціації сільських та селищних рад, працівники Мінрегіону України.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців