Житомирщина – у лідерах децентралізації за якісними показниками, – Геннадій Зубко

8.09.2018 14:54 Житомирська область, децентралізація, реформа, лідери, Геннадій Зубко Версія для друку
136

Житомирщина – одна із лідерів реформи децентралізації за якісними показникам. Наразі в області немає жодного району, де б не було об’єднаних територіальних громад.

 

На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко сьогодні, 8 вересня, у Житомирі під час святкування Дня міста.

 

«Житомирщина – одна із лідерів реформи децентралізації, і за якісними показникам теж. На Житомирщині немає жодного району, де б не було об’єднаних територіальних громад. Житомирська область на сьогодні має найбільшу кількість території, покритими ОТГ, та найбільшу кількість людей, які проживають у громадах. Це дуже якісний та важливий показник», – зазначив Геннадій Зубко.

 

Віце-прем’єр-міністр наголосив, що за січень-серпень 2018 року місцеві бюджети збільшились на 28 млрд гривень порівняно із 2017 роком: «Тобто кожен рік бачимо приріст надходження у бюджети. І для нас важливо, щоб ці кошти конкретно матеріалізувались, як у гімназії №3, дитсадку №58, вул. Михайлівській та ремонти інших вулиць».

 

Також Геннадій Зубко привітав житомирян із Днем міста та зауважив, що Житомир – справді європейське місто, де жителі святкують разом, а не кожен вдома.

 

«Сьогодні дуже багато міст святкує День народження. І серед них – Житомир, який є містом патріотичним, історичним, працьовитим, науковим, творчим. І найголовніше, у нас живуть позитивні та емоційні люди. Тому дуже класно, коли Президент України приїжджає в Житомир, щоб поспілкуватись із людьми. Це дуже важливо. Я вітаю всіх житомирян із Святом міста. Це велике свято в першу чергу для громади, яка є дуже патріотичною. 2014 рік показав, як житомиряни підтримують 95 бригаду та інших військових», – додав Геннадій Зубко.

 

Нагадаємо, що у День міста Президент України оглянув виставку на Михайлівській та поспілкувався із житомирянами.

 

 

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців