Житомирщина – у лідерах з впровадження медичної реформи

4.06.2018 17:12 Житомирська область, медицина. реформа, охорона здоров’я, декларації, амбулаторії, Суслик Версія для друку
422

1Житомирщина у п’ятірці лідерів серед областей України з впровадження медичної реформи, зокрема, за темпами підписання декларацій з лікарями.

 

Про це повідомляє начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик.

 

«Вперше за багато років за ініціативи Президента України починає трансформуватися система охорони здоров’я, де лікар матиме гідну оплату і умови праці, а пацієнт – якісні послуги. Житомирщина впевнено крокує етапами реформування. Зокрема, на сьогодні вже майже 248 тисяч жителів області підписали декларації з лікарями – 20%. За цим показником Житомирщина знаходиться у п’ятірці лідерів серед областей», – розповідає Микола Суслик.

 

Також він додав, що Житомирщина уже розробила спроможну мережу медичних закладів первинної ланки, яка складається з 40 амбулаторій. 10 нових амбулаторій нового типу з житлом для лікарів планується збудувати вже у 2018 році.

 

«На цьому етапі медичної реформи велику роль для позитивних змін відіграють громади, адже вони зацікавленні у наданні своїм жителям якісних медичних послуг, професійних лікарях. Тоді будуть створені хороші умови для медичних працівників, у яких професіонали захочуть працювати», – зазначив Микола Суслик.

 

Нагадаємо, понад 80 млн грн спрямовано у минулому році на ремонти медичних закладів та придбання обладнання.

 

Серед найпотужніших медичних проектів 2017 року:

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців