Житомирщина активно готується до Олімпійських ігор

8.06.2016 13:55 Житомирська область, Олімпійські ігри, спортсмени, засідання, Ярослав Лагута Версія для друку
458  

Уже через 2 місяці, 5 серпня, розпочнуться XXXI Літні Олімпійські ігри у Ріо-де-Жанейро, на яких представлятимуть Україну і спортсмени Житомирщини.

 

Сьогодні у облдержадміністрації на засіданні робочої групи обговорили питання підготовки спортсменів області до Олімпійських ігор.

 

У засіданні взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута та начальник управління сім’ї, молоді та спорту ОДА Світлана Гресь.

 

На сьогодні ліцензії на Олімпійські ігри мають троє наших спортсменок: Юлія Єлістратова (триатлон), Марія Шаталова (легка атлетика), Лупу Наталія (легка атлетика). Тетяна Рябченко (велоспорт) також виступатиме в Ріо-де-Жанейро, її ліцензія прийде незабаром.

 

Ярослав Лагута привітав Юлію Єлістратову з черговою перемогою та побажав усім спортсменам гарних здобутків на головних спортивних іграх у Ріо-де-Жанейро.

 

У Бразилії в Літніх Олімпійських іграх будуть брати участь 10500 спортсменів з 206 країн світу. Буде розігруватися 306 комплектів нагород у 41 спортивній дисципліні.

 

Світлана Гресь наголосила: «Нам необхідно забезпечити на належному рівні наших спортсменів, їх проїзд, проживання. Ми звернулися до обласної ради за додатковими фінансовими ресурсами та на останній сесії було надано саме на олімпійців 302 500 грн».

 

Також на засіданні голови федерацій та тренери обговорили проблеми, які існують при підготовці спортсменів до міжнародних змагань.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців