Житомирщина долучається до Всеукраїнського соціального проекту «Вишиваний шлях»

16.02.2015 10:04 Версія для друку
504

З ініціативи «Українського клубу аграрного бізнесу» (УКАБ) в нашій державі розпочинається підготовка до реалізації Всеукраїнського соціального проекту «Вишиваний шлях». Його мета – створення спеціального туристичного маршруту, який пройде через всю Україну від Ужгорода до Харкова та, наче вишиванка, з’єднає західні та східні області нашої держави.

 

До туристичного маршруту «Вишиваний шлях» потрапить і Житомирщина. Він пройде переважно через сільську місцевість, що сприятиме розвитку сільських територій, популяризації органічного виробництва, економічному зростанню та наповненню місцевих бюджетів, а також створенню нових робочих місць і розвитку інфраструктури.

 

Окрім популяризації здорового способу життя та зеленого туризму, організатори проекту мають намір зруйнувати бар’єри та стереотипи, які є  в нашому суспільстві, а також розкрити незвідану красу України, її історичні та архітектурні пам’ятки і мальовничі краєвиди. Маршрут «Вишиваний шлях» можна буде проїхати на велосипеді, пройти пішки, а деякі його частини подолати верхи на коні.

 

Основні етапи реалізації проекту «Вишиваний шлях»: створення маршруту на основі наявної інфраструктури та його фізичне маркування; створення інтерактивної платформи, що складатиметься з веб-сайту та мобільного додатку; відкриття маршруту Всеукраїнським  велопробігом Ужгород-Київ-Харків з нагоди 24-ї річниці незалежності України та проведення низки регіональних гастрономічних та фолк-фестивалів у населених пунктах, через які пройде маршрут та організація масштабного заходу в Києві.

 

Проект «Вишиваний шлях» стане символом соборності України та створить її позитивний бренд у всьому світі.

 

Прес-служба облдержадміністрації

 

      

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців