Житомирщина налагоджує зв’язки з Вінниччиною у сфері регіонального розвитку. ФОТО

22.02.2017 13:20 Житомирська область, розвиток регіонів, Вінниччина, проект, співпраця, Агенція регіонального розвитку, Ярослав Лагута Версія для друку
399  

Як співпрацювати з міжнародними організаціями та фондами, створювати та реалізовувати проекти у сфері розвитку регіонів – обговорили сьогодні, 22 лютого, представники обласної влади Житомирщини та Агенції регіонального розвитку Вінницької області.

 

Зустріч відбулася у рамках проекту «Роль регіонів у функціонуванні соціально-правової держави».

 

Заступник голови Житомирської облдержадміністрації Ярослав Лагута зазначив, що така співпраця між областями є запорукою регіонального розвитку у нашій державі: «Багато років усі процеси були централізовані. І децентралізація сьогодні – це не лише розвиток сіл, селищ, громад. Важливо будувати регіональні зв’язки, і тут ми спільно можемо показати гарний приклад».

 

На Вінниччині Агенція регіонального розвитку розпочала свою роботу у червні минулого року. За словами в.о. директора Агенції Валерія Нікітюка, це один із тих вдалих та надзвичайно ефективних інструментів, які зараз Україна переймає з європейської практики, тому що така агенція – це одночасно ефективний інструмент децентралізації, регіональної політики та виходу на зовнішньоекономічні зв’язки.

 

На сьогодні Агенція регіонального розвитку на Житомирщині шукає керівника (хедхантера) та менеджерів.

 

У рамках заходу експерти провели для учасників презентації доступних інструментів регіонального розвитку, таких як ДФРР, міжнародні та місцеві конкурси, програми та стратегії, розглянули польський досвід розбудови громад.

 

Основний акцент тренінгу був зроблений на заповненні проектних заявок як інструменту розвитку громади.

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців