Житомирщина отримає 18 млн грн з державного бюджету на будинки сімейного типу

7.06.2018 17:12 Житомирська область, діти-сироти, житло, будинки сімейного типу, субвенція, Пилипчук Версія для друку
274

18 млн 255,5 тис. грн з державного бюджету виділили Житомирщині на будівництво, ремонт та придбання житла для дитячих будинків сімейного типу та інших форм виховання, наближених до сімейних.

 

Про це повідомила сьогодні, 7 червня, т.в.о. начальника служби у справах дітей облдержадміністрації Наталія Пилипчук під час засідання координаційної ради з питань охорони дитинства.

 

«У цьому році на нашу область заплановано виділення субвенції у розмірі 18 млн 255,5 тис. грн. Ці кошти в основному мають бути направлені на придбання житла під дитячі будинки сімейного типу. Також сподіваємося, що цього року зможемо побудувати хоча б один малий груповий будинок і впровадити таким чином нову форму виховання дітей», – зазначила Наталія Пилипчук.

 

За її словами, за результатами першого кварталу 2018 року, на Житомирщині відмічається зменшення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку – на сьогодні це 2990 дітей.

 

Більше 91% з них влаштовані у сімейні форми виховання. Найбільш розповсюджена форма – опіка і піклування – 2,2 тисячі дітей.

 

Члени координаційної ради також розглянули питання забезпечення житлом дітей-сиріт, дитячого травматизму та його профілактики.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

2

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців