Житомирщина у лідерах впровадження інклюзивної освіти – в області створено 29 ІРЦ

13.09.2018 13:57 Житомирська область, інклюзивна освіта, ІРЦ, Зубко, Лагута, ДБСТ Версія для друку
200

1На Житомирщині створено 29 інклюзивно-ресурсних центрів. За цим показником Житомирщина знаходиться у лідерах серед інших областей.

 

Питання інклюзивно-ресурсних центрів, розбудови мережі ДБСТ та малих групових будинків, будівництва сільських амбулаторій обговорили вчора, 12 вересня, на нараді з керівниками областей під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка та дружини Президента Марини Порошенко.

 

«Сьогодні можна констатувати – ми зробили неймовірне, реформа інклюзії відбулася. Вже створено 326 інклюзивно-ресурсних центрів (ІРЦ), до кінця цього року їх буде вже 500! Вперше в регіони направлена субвенція у розмірі - 304 млн. грн. на надання корекційно-розвиткових послуг дітям та придбання корекційних засобів навчання. А також 100 млн. грн. – на оснащення ІРЦ. Кожна дитина з особливими освітніми потребами буде забезпечена якісною і кваліфікованою допомогою», – зазначив Геннадій Зубко.

 

«На сьогодні на Житомирщині вже створено 29 інклюзивно-ресурсних центрів. Це один з кращих результатів в Україні. Зараз закуповуються меблі, обладнання та оголошені конкурси на призначення фахівців. 6 ІРЦ вже розпочали свою роботу», – повідомляє заступник голови Житомирської ОДА Ярослав Лагута.

 

За його словами, що стосується розбудови мережі дитячих будинків сімейного типу та малих групових будинків, то на Житомирщині попередньо планується придбання житла для 4 ДБСТ, а також будівництво принаймні одного малого групового будинку. Крім того, планується придбання житла для 22 дітей-сиріт та осіб з їх числа.

 

1

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців