Житомирщина усуває наслідки негоди – на дорогах працює техніка, бригади відновлюють електропостачання

19.12.2017 10:50 Житомирська область, техніка, дороги, прибирання, сніг, відновлення, бригади, електроенергія Версія для друку
336

На території Житомирської області ліквідують наслідки сильного снігопаду – на дорогах працює 78 одиниць техніки, 52 бригади відновлюють електропостачання у 20 населених пунктах Житомирщини.

 

Про це повідомляє управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму ОДА.

 

Станом на 10.00 год. 19 грудня на автошляхах області в оперативному режимі працює 78 одиниць техніки та 106 осіб. З них на дорогах державного значення – 62 механізми та 81 особа.

 

Зокрема, на автодорозі М-06 Київ-Чоп працює 22 одиниці техніки та 27 осіб, на М-07 Київ-Ковель – 12 одиниць техніки та 16 осіб.

 

У зв’язку з погіршенням погодних умов на 9.00 год. зафіксовано відключення електричної енергії у 20 населених пунктах області: 11 у Пулинському, 5 у Коростишівському, 3 у Коростенському та 1 у Бердичіському районах. Відключені 106 ТП, 6 ліній по 10 тис. кВт повністю та 5 – частково.

 

Над відновленням електроенергії працює 52 бригади, 168 осіб, 50 машин та 13 механізмів.

 

Також з метою упередження накопичення великої кількості транспорту та виникнення заторів на автомобільній дорозі М-06 Київ-Чоп  прийнято рішення про обмеження руху вантажного та великогабаритного транспорту по автомобільній дорозі загального користування державного значення М-06 Київ-Чоп в межах Житомирської області, починаючи з 9:30 год. 19.12.2017 р.

 

Нагадаємо, що за повідомленням обласного центру з гідрометроології, ввечері 18 грудня із збереженням вночі та вранці 19 грудня у Житомирі та східній частині області утримається сильний сніг.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців