Житомирщина в лідерах за темпами зростання заробітної плати, яка за рік зросла майже на 45%

31.10.2017 09:15 Житомирська область, заробітна плата, зростання, темпи, жителі, легалізація Версія для друку
241

Житомирська область займає лідируючі позиції за темпами зростання заробітної плати. У вересні цього року Житомирщина посіла 6 місце серед інших регіонів України з показником у 6106 грн середньої заробітної плати працівників області, що на майже 45% більше, ніж у вересні минулого року.

 

Про це повідомляє заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення ОДА Світлана Бойм.

 

«Згідно статистичних даних середня заробітна плата працівників області за вересень цього року становила 6106 грн і зросла у порівнянні до відповідного  періоду минулого року на 44,8%, коли в Україні цей показник становить 37,2%. У рейтингу областей Житомирщина у вересні посіла 6 місце за цим показником та 7 місце – за показником реальної заробітна плата з урахуванням індексу споживчих цін. Найбільше зросла заробітна плата у працівників бюджетної сфери, зокрема, освіти – на 72,6 %, а також підприємств переробної промисловості – на 47,5 %», – зазначила Світлана Бойм.

 

Заступник директора департаменту наголошує на тому, що значне підвищення рівня оплати праці відбулося у працівників сфери обслуговування – на 62 %. Саме цей показник досягнуто завдяки легалізації заробітної плати та зайнятості у цій сфері.

  

«Завдяки спільній роботі департаменту та органів Державної фіскальної служби в області легалізовано працю 3939 громадян, що на 28% (на 852 особи) більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Донараховано 2,7 млн грн податків та платежів до бюджетів», – підкреслює Світлана Бойм.

 

Крім цього, кількість найманих працівників у фізичних осіб-підприємців за 9 місяців 2017 року зросла у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 20,6%, а кількість роботодавців збільшилася на 1319 осіб.

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців