Житомирщина відповідально готується до проведення ЗНО

26.04.2016 17:02 Житомирська область, ЗНО, незалежне оцінювання, підготовка, Ярослав Лагута Версія для друку
630  

Вже через 9 днів (5 травня) буде проводитися найбільш масове зовнішнє незалежне тестування – з української мови та літератури.

 

Задля того, аби тестування пройшло без ексцесів та організаційних збоїв, у Житомирській ОДА сьогодні провели нараду з питань підготовки до ЗНО під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ярослава Лагути.

 

Особливістю цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання є поєднання з державною підсумковою атестацією з української мови, математики та історії України. Це вимагає проведення тестування вже у травні – 5, 11 та 13 травня відповідно.

 

Для проведення ЗНО з української мови та літератури одночасно буде задіяно 37 пунктів тестування у 17-ти населених пунктах, на які прибудуть 9486 абітурієнтів.

 

Основними організаційними питаннями є: створення належних умов у пунктах тестування, забезпечення медичними працівниками, організація роботи перевізників, охорона тестових матеріалів та дотримання порядку під час роботи пунктів тестування працівниками поліції області.

 

«Сьогодні потрібно бути готовими до будь-яких позаштатних ситуацій, – наголосив Ярослав Лагута. – Дуже важливо, щоб 5, 11 та 13 травня всі служби професійно спрацювали і забезпечили учасникам тестування належні умови. Також закликаю усіх керівників пам’ятати, що з 3 червня буде проводитися тестування з інших предметів, тому підняті питання необхідно буде вирішувати знову».

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців