Житомирщина відзначила День Соборності України ланцюгом єдності та ходою. ФОТО

22.01.2018 14:45 Житомирська область, День Соборності, "живий" ланцюг, заходи, відзначення, Ігор Гундич Версія для друку
641  

22 січня Житомирщина відзначила День Соборності України.


У Житомирі у цей день утворили ланцюг єдності, пройшлися ходою із військовим оркестром та спільно виконали Гімн України.


Житомиряни утворили ланцюг єдності від Житомирського Свято-Михайлівського кафедрального собору до майдану ім. С.П. Корольова, взявшись за руки. Долучились до ланцюга голова ОДА Ігор Гундич, голова обласної ради Володимир Ширма та міський голова Сергій Сухомлин.
Також по вулиці Михайлівський простягнули величезний жовто-блакитний прапор та лунав військовий оркестр.


«Я неодноразово був на таких заходах і 10-15 років тому. Кількість людей яка приходила на ті заходи – це була молодь 15-20 осіб, десь люди старшого віку, як правило члени народного руху, організації українських націоналістів, тобто ті організації, які не мали морального права не прийти. Дуже приємно, що сьогодні на цей захід прийшло багато людей, що не може не вражати. Рівень патріотизму, національної свідомості житомирян, жителів області і всієї України настільки виріс, що іншого шляху, як перемагати на Сході і розвивати суверенну, незалежну і соборну державу в нас немає права», – сказав Ігор Гундич.


Також у цей день відзначається 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки.


Довідково. Четвертий Універсал Української Центральної ради — державно-правовий акт, універсал Української Центральної Ради, що проголошував незалежність Української Народної Республіки від Росії. Прийнятий 9 (22) січня 1918 року в Києві.


Універсал проголосив УНР «самостійною, ні від кого незалежною, вільною суверенною державою українського народу», а виконавчий орган, Генеральний Секретаріат — Радою Народних Міністрів.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців