Житомирщина займає перше місце за динамікою зростання чисельності ВРХ та виробництвом меду

15.11.2017 14:33 Житомирська область, лідерство, ВРХ, мед, виробництво, обсяги, АПК Версія для друку
374

За результатами 10 місяців 2017 року Житомирщина лідирує у сільськогосподарських показниках: 1 місце – за динамікою зростання чисельності поголів’я великої рогатої худоби та кількістю бджолосімей і виробництву меду, 3 місце – за обсягами виробництва картоплі, 4 місце – за обсягами виробництва молока, 5 місце – за чисельністю поголів’я великої рогатої худоби, у тому числі корів.

 

Про це повідомляє управління агропромислового розвитку ОДА.

 

«Індекс сільськогосподарського виробництва у всіх категоріях господарств області за січень-жовтень склав 103,0%. Цей показник агропідприємства досягли за рахунок збільшення виробництва сільськогосподарської продукції, додаткового залучення в обробіток у 2017 році 80 тис. га ріллі, впровадження у виробництво нових сортів та гібридів, закупівлі племінного поголів’я. Так, виробництво зерна урожаю 2017 року складає 2 млн т, картоплі – 1641,8 тис. т, що на 325,2 тис. т перевищує показник 2016 року, цукрових буряків –  625,7 тис. т, що на 80,0 тис. т більше, ніж у минулому році», – йдеться у повідомленні управління.

 

Крім цього, господарства області провели посів озимих зернових культур під урожай 2018 року на площі 150,1 тис. га:

 

  • пшеницю посіяли на площі 118,6 тис.га, що на 13,1 тис. га або 12% більше, як у минулому році.
  • жито – на площі 28,0 тис. га, що на 1,5 тис.га або 6% перевищує площу посіву минулого року – це найвищий  показник посіву серед областей Поліської зони.

 

Також управління інформує, що область займає лідируючі місця у тваринницькій галузі. Адже протягом січня-жовтня у господарствах утримувалось 221 тис. голів великої рогатої худоби. Підприємства виготовили 500,9 тис. тонн молока, що на 7,7 тис. тонн більше минулорічного показника.

 

Нагадаємо, що майже 1,5 млн гривень компенсації з обласного бюджету отримали 217 господарств Житомирщини за закуплені установки індивідуального доїння, а сьогодні до Дня працівників сільського господарства у Житомирі привітали представників агропідприємств області.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців