Житомирська облдержадміністрація працює з новою структурою

4.08.2015 17:52 Версія для друку
1787

З 3 серпня почала працювати нова структура Житомирської обласної державної адміністрації. Відтак, на сьогодні в структурних підрозділах ОДА скорочено 159 посад, а більшість департаментів перейменовані в управління з відповідною оптимізацією штату.


Сьогодні голова облдержадміністрації Сергій Машковський підписав розпорядження «Про затвердження Положень про структурні підрозділи обласної державної адміністрації», відповідно до якого у новій редакції затревджено положення структурних підрозділів:


• управління сім’ї, молоді та спорту;


• управління охорони здоров’я;


• управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю;


• управління культури;


• управління агропромислового розвитку;


• управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму;


• департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства;


• управління цивільного захисту населення;


• управління екології та природних ресурсів.


Згідно з розпорядженням голови за №110 від 06.04.2015 року шляхом злиття департаментів містобудування, архітектури та будівництва і житлово-комунального господарства утворено департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства, якому передано функції вищезазначених структурних підрозділів.


У структурі ОДА з незміненими назвами, проте меншою кількістю штатних посад, залишаються департамент фінансів, департамент праці та соціального захисту населення, департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва, управління культури та управління освіти і науки облдержадміністрації.

 

Також відповідно до розпорядження голови ОДА №229-к від 30.07.2015 року з 3 серпня 2015 року переведено: Гресь Світлану Миколаївну з посади директора департаменту сім’ї, молоді та спорту на посаду начальника управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації; Григор’єву Ольгу Миколаївну з посади директора департаменту на посаду начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю; Торбаса Олександра Миколайовича з посади директора департаменту охорони здоров’я на посаду начальника управління охорони здоров’я Житомирської ОДА.


Нагадаємо, як повідомляв голова облдержадміністрації Сергій Машковський, в Житомирській ОДА це не остання хвиля скорочень: «Скорочення викликано нагальною потребою ефективніше використовувати робочий час та потенціал співробітників. Але це поступовий процес. У Житомирській облдержадміністрації він відбувається відповідно до норм чинного законодавства. Але хочу всіх попередити: це не остання хвиля скорочень у штаті ОДА». 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців