Житомирські лікарі взяли участь у всеукраїнській конференції у Києві

9.12.2016 16:50 Житомирська область, лікарі, конференція, вакцинація, МОЗ Версія для друку
553

6-7 грудня житомирська делегація взяла участь у ХV Всеукраїнській науково-практичній конференції «Питання імунології в педіатрії. Вакцинація в Україні: 2016 рік», яка відбулася у Києві за сприяння Міністерства охорони здоров’я України, Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Всеукраїнської Асоціації дитячої імунології, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Традиційно у заході взяли участь провідні вітчизняні та міжнародні експерти.

 

З вітальним словом до учасників конференції виступили заступники Міністра охорони здоров'я України Олександр Лінчевський і Павло Ковтонюк, академік Національної академії медичних наук України, ректор Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика Юрій Вороненко, голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Джованна Барберіс, директор офісу з охорони здоров'я Агентства розвитку Уряду США (USAID Україна) Джері Дібл та інші.

 

Конференція працювала у форматі ефективних презентацій та дискусійних панелей. Серію виступів розпочала Людмила Чернишова, яка розглянула питання щодо прогнозування ефективності впровадження вакцинації проти пневмококової та ротавірусної інфекцій в Україні.

 

Завідувач кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО імені П. Л. Шупика, д.м.н., професор Алла Волоха у своїй презентації розкрила особливості імунної відповіді ВІЛ-інфікованих дітей на антибактеріальні та противірусні вакцини.

 

Ізраїльський лікар, професор кафедри епідеміології Школи громадського здоров'я Університету Хайфи Манфред С. Грін  поділився світовим досвідом щодо використання АКДП (цільноклітинна АКДП vs ацеллюлярна АаКДП). Також він презентував доповідь «Кір. Актуальність проблеми і профілактика».

 

Медичний експерт Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Катерина Булавінова розповіла про глобальний ринок вакцин та його вплив на українські реалії.

 

До питання ролі  комунікацій у проведенні вакцинації  у своєму виступі звернувся заступник начальника Управління громадського здоров'я МОЗ України Сергій Платов.

 

Цю тему влучно доповнила подальша доповідь доцента кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО імені П.Л Шупика, головного дитячого імунолога м. Києва Федора Лапія «Протипоказання до вакцинації: міфи та реальність».

 

Своїм баченням комунікації з батьками маленьких пацієнтів, а також з представниками мас-медіа поділився відомий лікар-педіатр, автор та телеведучий програми «Школа доктора Комаровського» Євген Комаровський.

           

На конференції також були представлені виступи колег з регіонів.

 

Житомирську делегацію очолювала головний  позаштатний спеціаліст УОЗ облдержадміністрації зі спеціальності «Педіатрія», заступник головного лікаря обласної дитячої клінічної лікарні з організаційно-методичної роботи Оксана Лук’яненко. До складу делегації увійшли: обласний позаштатний дитячий імунолог, керівник імунологічного центру обласної дитячої  клінічної лікарні Ірина Гладун, завідуюча кабінетом профілактики  інфекційних захворювань центральної дитячої міської лікарні м. Житомира Людмила Головень, заступник головного лікаря КЗ «ЦПМСД Новоград-Волинського району» Олег Приходько, завідуючий Наталівської АЗПСМ КЗ «ЦППМСД Новоград-Волинського району» Володимир Мозалевський, завідувачка Тупалецької АЗСПМСД КЗ «ЦППМСД Новоград-Волинського району» Вікторія Кузьменко, районний педіатр Попільнянського району Тетяна Самойлюк, лікар-педіатр Попільнянської ЦРЛ Надія Сиротюк та завідувачка прес-центру ОМЦЗСМ Емма Будник.

 

За особистий внесок у розвиток та покращення якості програми імунізації населення України всі лікарі з області отримали подяки від МОЗ України, ВООЗ, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, а також сертифікати тренерів з ефективного консультування з питань імунізації. 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців