Житомирських ліквідаторів ЧАЕС нагородили почесними відзнаками

31 березня 2016 року в концертній залі ДП «Український дім» м. Київ  відбулося урочисте нагородження Знаком народної пошани «За громадський подвиг» ліквідаторів на Чорнобильській АЕС, приурочене 30 роковинам цієї трагічної події.

 

Висловлюючи щиру вдячність, вшановуючи подвиг і мужність, благородство та честь всіх учасників ліквідації однієї з найбільших трагедій людства. Зусилля яких у ті дні можна асоціювати із стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині, представники ДП «Український Дім» та Всеукраїнське об’єднання громадян «Країна» нагороджували представників областей України.

 

Удостоєні цієї почесної відзнаки, Знаку народної пошани «За громадський подвиг»,  і представники Житомирської області:

 

ГОРШКАЛЬОВ Сергій Юхимович - колишній заступник начальника управління – начальник відділу з питань цивільного захисту та організації служби Житомирського міського управління Головного управління МНС України в Житомирській області, підполковник служби цивільного захисту у відставці.

 

МОСТОВИЧ Валерій Віталійович - колишній начальник караулу 3-ї воєнізованої пожежної частини, м. Житомир, управління державної пожежної охорони УМВС України в Житомирській області, майор внутрішньої служби у відставці.

 

ТОВЯНСЬКИЙ Олег Ярославович - колишній заступник начальника по роботі з особовим складом загону технічної служби управління державної пожежної охорони УМВС України в Житомирській області, полковник внутрішньої служби у відставці.

 

СТОЖОК Микола Михайлович – полковник, начальник штабу цивільної оборони Житомирської області та м. Житомира в період з 25.02.1982 по 17.03.1992.

 

БИЧКОВСЬКИЙ Борис Іванович - колишній заступник начальника управління з надзвичайних ситуацій облдержадміністрації в період з 1997 по 2001 роки, полковник медичної служби.

 

ТОРГОНОСЬКИЙ Михайло Опанасович –полковник міліції у відставці, на момент аварії перебував на посаді заступника начальника Овруцького районного відділу.

 

КУЛИКІВСЬКИЙ Олег Дмитрович -  на момент аварії перебував на посаді помічника оперативного чергового ЧЧ УБОЗ. 

 

ОЧЕРЕТНИЙ Валерій Сергійович   - пенсіонер ОВС, полковник міліції у відставці – на момент аварії перебував на посаді старшого інспектора по дозвільній системі Корольовського районного відділу. 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

До уваги переселенців

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Чорнобильські дзвони, 30 років потому

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців