Житомиряни попрощаються із підполковником Сергієм Дзибою

19.09.2016 16:45 Житомирська область, Герой, прощання, Сергій Дзиба Версія для друку
1173

1Завтра, 20 вересня, Житомирщина попрощається із заступником командира 95-ї окремої аеромобільної бригади по роботі з особовим складом, підполковником  Сергієм Дзибою.

 

Сергій Дзиба, чоловік та батько двох доньок, помер 17 вересня. Прощання відбудеться 20 вересня о 10-й год. в 95-й бригаді за адресою м. Житомир, пр-т Миру, 39, а поховання – о 12-й год. на Смолянському військовому кладовищі.

 

Сергій Вікторович Дзиба народився 1 жовтня 1969 року у м.Житомир. Закінчив Житомирську загальноосвітню школу №14 у 1987 році, після чого був призваний на строкову військову службу до лав Збройних Сил України. З того часу все своє життя Сергій Дзиба присвятив військовій службі та пройшов шлях від солдата до підполковника.

 

У 1989 році був зарахований на військову службу за контрактом, де до 1995 року проходив службу на посадах осіб рядового, сержантського та старшинського складу у різних військових частинах Житомира. У 1996 році закінчив курси молодих офіцерів Харківського вищого військового училища НГУ та 15 травня 1996 року отримав первинне військове офіцерське звання «молодший лейтенант Гвардії».

 

У грудні 2012 року Сергій Вікторович перейшов на службу до Високомобільних десантних військ, де займав посаду заступника командира 13 батальйону 95-ї ОАЕМБр по роботі з особовим складом. Однією з мрій Сергія Вікторовича були стрибки з парашутом. І саме проходячи службу у 95-й бригаді свій перший стрибок з парашутом він здійснив у віці 46 років 15 квітня 2013 року.

 

З перших днів проведення антитерористичної операції у 2014 році брав активну участь в бойових діях у гарячих точках на сході України. Виконуючи бойове завдання, у січні 2015 року отримав осколкове поранення поблизу с. Спартак Донецької області. Проте поранення не завадило виконати бойове завдання. Після лікування та реабілітації знову повернувся у зону проведення АТО.

 

Влітку 2015 року Сергій Дзиба став заступником командира 95-ї окремої аеромобільної бригади по роботі з особовим складом.

 

У квітні 2016 року Сергій Дзиба нагороджений державною нагородою України – орденом Богдана Хмельницького III ступеня. Також отримав відзнаки Міністерства оборони України «Медаль 15 років ЗСУ» у 2006 році та «Доблесть і честь» у 2006 році, медалі «За сумлінну службу II ступеня» у 2006 році, «За сумлінну службу I ступеня» у 2007 році та «Захиснику вітчизни» у 2015 році.

 

Запрошуємо всіх небайдужих житомирян гідно провести захисника України в останню путь.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців