Жовтень 2018

За рахунок програми, яку ініціював голова ОДА Ігор Гундич, підприємство уже отримало відшкодування з обласного бюджету у розмірі 73,5 тис грн. за залучений кредит на купівлю сучасної техніки. Це компенсація ставки НБУ у розмірі 17% за березень-вересень.

докладніше

Реконструкція центру вертебрології під центр реабілітації учасників АТО та інвалідів на Житомирщині завершена на 99%.

докладніше

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу відзначив, що за даними Світового банку Україна в цьому році ще на 5 позицій піднялася в рейтингу інвестиційної привабливості країни Doing Business.

докладніше

Протягом двох днів жінок з ОТГ будуть навчати основам побудови власного бізнесу під час підприємницького інтенсиву «Від ідеї до успіху», що реалізується за грантової підтримки від Житомирської ОДА.

докладніше

У Житомирі протягом шести днів проходитиме чемпіонат України з боксу серед молоді.

докладніше

Підтримай ФК «Полісся» в останній домашній грі цього року із ФК «Минай» у боротьбі за лідерство у Другій лізі чемпіонату України з футболу.

докладніше

Завдяки процесам євроінтеграції рівень експорту із Житомирщини до країн Європи на 22% вищий, ніж середній показник в Україні.

докладніше

«Результати засідання РБ ООН з усією очевидністю засвідчили триваючу міжнародну ізоляцію Москви, яка демонструє зухвалу поведінку та вперте небажання чути цілком легітимні заклики міжнародної спільноти», — зазначив Президент Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

докладніше

Міністр соціальної політики України Андрій Рева пояснив, чому надання адресної державної підтримки у вигляді субсидій на оплату житлово-комунальних послуг є набагато ефективнішим механізмом, ніж адміністративне регулювання цін на енергоносії.

докладніше

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців