Змагання з футболу, семінари та навчальні заняття із самооборони проводять в рамках гранту від ОДА

6.12.2018 16:55 Житомирська обласна організація Фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України, грант від ОДА Версія для друку
123

Житомирська обласна організація Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України продовжує реалізацію проекту «Національно-патріотичне виховання, відродження національних традицій, розвиток  фізичної культури і спорту серед дітей та молоді», що реалізовується в рамках гранту від ОДА у 2018 році.

 

 

З 3 по 6 грудня тренери СК «Динамо» провели заняття з кульової стрільби та вивчення матеріальної частини зброї на базі СК «Динамо», а також заняття з початкових прийомів самозахисту в ДЮСШ м. Радомишля і житомирській гімназії №3.

 

 

Також спільно з превентивною службою ГУНП в Житомирській області 3 грудня на базі СК «Динамо» у м. Житомир було проведено змагання з міні футболу.

 

 

«Нашими учасниками стали діти, які знаходяться на обліку в поліції. Перед початком змагань ми провели лекцію з національно-патріотичного виховання та історії футболу. Команди отримали дипломи, солодкі подарунки та футбольні м'ячі», - розповів голова організації Леонід Українець.

 

 

Ще протягом тижня будуть проходити навчання з прийомів самозахисту та кульової стрільби в навчальних закладах кількох районів області.

 

 

Нагадаємо, що 55 комплектів форми та новий спортивний інвентар отримали вихованці ДЮСШ «Фенікс».

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців