Змінено соціальні норми та нормативи для одержувачів житлових субсидій

Постанова Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022”» внесла зміни також до постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування».

 

З 1 травня 2018 року переглянуто соціальні нормативи споживання газу та електроенергії для потреб опалення і відповідні коригуючі коефіцієнти. Соціальна норма на газове опалення становить 4,5 м3 на 1 м2 площі (було 5,0 м3 на 1 м2 площі), електроопалення – 30 кВт.год на 1 м2 площі (було 51 кВт.год на 1 м2 площі).

 

Крім того, скасовано норму площі житла у розмірі 75 м2 для домогосподарств, що складаються з однієї або двох непрацездатних осіб.

 

При призначені субсидії на понаднормову площу житла, норма може бути збільшена не більш, ніж на 30%, за рішенням комісій.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців